Częstochowa

 • Centrum Inkaso

  Jesteśmy firmą windykacyjną istniejącą od 2001 roku. Naszą działalność opieramy na trzech filarach: SKUTECZNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ, ELASTYCZNOŚĆ.
  ul Dekabrystów 82 Częstochowa Częstochowa
 • Kancelaria Adwokacka Maciej Kobic

  Kancelaria zatrudnia adwokatów, radców prawnych oraz aplikantówadwokackich, a także współpracuje ze specjalistami z różnychdziedzin, z wybranymi kancelariami notarialnymi oraz tłumaczamiprzysięgłymi. Pozwala to na wszechstronną ocenę spraw będącychprzedmiotem działalności kancelarii, a w efekcie służyć Klientomprofesjonalną pomocą prawną.
  Dąbrowskiego 11 Częstochowa
 • MERITUM Antywindykacja

  Jesteśmy do Twoich usług. MERITUM Antywindykacja oferuje doradztwo oraz reprezentację we wszelkich sprawach związanych z oddłużaniem a także za pośrednictwem współpracujących z nami prawników oferujemy pomoc prawną w zakresie różnorodnych dziedzin prawa. Naszym celem jest powstrzymanie wrogich działań wierzycieli, firm windykacyjnych, komorników sądowych. Podjęcie rokowań dotyczących redukcji zadłużenia. Zabezpieczenie naszych klientów profesjonalną ugodą. Dowiedz się więcej o dziedzinach prawa w których się specjalizujemy.
  Dąbrowskiego 30 lok 4a, Częstochowa
 • Invoice Centrum Windykacji

  klientaFirma Invoice s.c. została założona wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie byli zadowoleni z działań dużych korporacyjnych firm windykacyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi, które umożliwią wyeliminowanie ryzyka związanego z realizacją płatności w obrocie handlowym. Skuteczność naszej firmy zapewnia zespół specjalistów składający się z negocjatorów, analityków oraz prawników, których doświadczenie gwarantuje prowadzenie działań sprawnie i skutecznie a przede wszystkim zgodnie z prawem. Nigdy nie zapominamy, że dłużnik to…
  ul. Wawrzynowicza 6G, Częstochowa Częstochowa
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Częstochowa