Asesor Kancelaria Finansowa Windykacja, windykacja osób prywatnych

Kontakt email, www
Łódź Al. T Kościuszki 23/25 II piętro, klatka
90-418 Łódź-Polesie , woj. Łódzkie
Wszystkie standardowe sprawy prowadzimy BEZ OPŁAT WSTĘPNYCH !!!

Sądowa

Prowadzimy windykację polubowną, sądową i egzekucyjną przeciwko: przedsiębiorcom prywatnym prowadzącym samodzielnie działalność gospodarczą spółkom cywilnym spółkom jawnym spółkom z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjnym, komandytowym.

Monitoring płatności

Usługa monitoringu należności polega na podejmowaniu działań, które doprowadzają do terminowego dokonywania wpłat przez Państwa kontrahentów. Czuwamy nad terminowym realizowaniem zobowiązań od momentu ich powstania aż do całkowitej spłaty. Nasi pracownicy pozostają w stałym kontakcie telefonicznym z Państwa klientami, co umożliwia przypominanie o istnieniu zobowiązania oraz zbliżającym się terminie płatności. Na tym etapie jesteśmy już w stanie określić ewentualne problemy finansowe Państwa kontrahentów co może prowadzić do zatorów płatniczych. Ma to ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach, gdy terminy płatności faktur sięgają nawet 60 dni, a przedsiębiorcy notorycznie spóźniają się z realizacją płatności od kilku do kilkudziesięciu dni. Analizujemy dokumenty handlowe pod kątem ewentualnej egzekucji na ich podstawie.

Zakup wierzytelności

W niektórych sytuacjach zamiast czekać na efekty windykacji lepiej jest sprzedać dług. Skupujemy wierzytelności, pobierając niewygórowane dyskonto. Zaletą tego rozwiązania jest szybkie otrzymanie gotówki, która niekiedy jest pilnie potrzebna w prowadzonej działalności. Przed zakupem większych wierzytelności, potwierdzamy wywiadem gospodarczym kondycję dłużnika i możliwość ściągnięcia długu. Ceny zakupu wierzytelności ustalane są indywidualnie dla każdej sprawy z uwzględnieniem indywidualnych cech transakcji.

Windykacja

Specjalizacje:

  • Sądowa
  • Monitoring płatności
  • Zakup wierzytelności
  • Windykacja

O nas

Kancelaria Finansowa ASESOR powstała w odpowiedzi na coraz większe kłopoty przedsiębiorców i osób prywatnych z egzekwowaniem swoich należności od nierzetelnych kontrahentów. 'Obracanie cudzymi pieniędzmi' stało się dla wielu firm sposobem na życie, a niskie oprocentowanie odsetek ustawowych nie motywuje dłużników do szybkiej spłaty. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oddając do Państwa dyspozycji doświadczony zespół pracowników, który od wielu lat skutecznie odzyskuje należności Klientów na terenie całego kraju. Nasz personel posiada wieloletnie doświadczenie - są to byli pracownicy firm windykacyjnych oraz banków. Współpracujemy również z Kancelariami Prawniczymi oraz Komorniczymi. Specjalizujemy się w windykacji bezpośredniej, ale gdy zawiodą negocjacje polubowne, szybko uzyskamy w Państwa imieniu sądowy tytuł egzekucyjny oraz poprowadzimy postępowanie komornicze. Świadczymy również usługi badania wiarygodności potencjalnych kontrahentów oraz czuwamy nad terminowością płatności. Skutecznie odzyskujemy należności naszych klientów z różnych sektorów gospodarczych oraz od osób prywatnych. Nasze działania prowadzone są w sposób efektywny, zawsze zgodnie z poszanowaniem prawa i zachowaniem dobrego imienia naszych Klientów. Świadczymy usługi: windykacji osób prywatnych windykacji przedsiębiorstw monitoringu należności wywiadu gospodarczego obrotu wierzytelnościami obsługi prawnej Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy lub do kontaktu telefonicznego. Nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa w dogodnym dla Państwa terminie i w wyczerpujący sposób przedstawi możliwości odzyskania należności oraz opracuje z państwem kompleksowy program działania.