Biuro Windykacyjne Kameleon

Kontakt email, www
ul. Pl.Orła Białego 1 IIp. pok. 214 Szczecin
Szczecin , woj. Kujawsko-Pomorskie
  • Nasze działania cechuje umiejętność kreowania coraz skuteczniejszych metod obsługi wierzytelności począwszy od działań prewencyjnych, poprzez monitoring płatności i windykację na zlecenie (polubowną, sądową i egzekucyjną), cesję wierzytelności, na transakcjach sekurytyzacyjnych kończąc. Każdy z elementów procesu jest dostosowany do charakteru branży oraz rodzaju generowanych przez nią wierzytelności. Działamy profesjonalnie i skutecznie, zawsze przy zapewnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, pełnej poufności danych oraz w zgodzie z obowiązującymi normami prawa i zasadami etyki biznesowej.

Przedsądowa

Monitoring płatności

Windykacja

Specjalizacje:

  • Przedsądowa
  • Monitoring płatności
  • Windykacja

O nas

  • Podstawą naszych działań windykacyjnych jest odpowiednie wykorzystywanie informacji o dłużniku, zdobywane już na samym początku postępowania windykacyjnego. Jako firma windykacyjna działamy skutecznie (ale nie bezprawnie) i rzetelnie w stosunku do naszych Klientów. Nasze kancelarie (adwokacka i radców prawnych), w skład których wchodzą młodzi i dynamiczni a jednocześnie doświadczeni prawnicy, wspomagają nas w działaniach windykacyjnych.
  • Nasi detektywi posiadają uprawnienia, umiejętności oraz doświadczenie w poszukiwaniu majątku 'ukrytego'. Ujawnienie majątku jakim dysponuje dłużnik, dokonanie szacunkowej jego wyceny, faktycznych i aktualnych możliwości odzyskania długu skraca czas, ogranicza koszt komorniczej egzekucji oraz zwiększa prawdopodobieństwo odzyskania długu.