CFR Centrum Finansowo-Rozliczeniowe Wojciech Ziółkowski

Kontakt email, www
ul. Jaracza 10 Łódź
90-268 Łódź , woj. Łódzkie

Komornicza

Egzekucja komornicza Prowadzimy sprawy naszych klientów nie tylko przez windykacje polubowną, ale również poprzez sprawne i szybkie uzyskanie nakazu zapłaty, który to z koleji umożliwi nam skierowanie sprawy na tory egzekucji komorniczej. Przygotowujemy i kierujemy wnioski ezgekucyjne do komorników sądowych (jednocześnie gwarantujemy nadzór nad tokiem postępowania egzekucyjnego). Klient nie musi się martwić o kontakt z komornikiem czy asesorem i o to że zaginie wśród biurokratycznego gąszczu informacji, wniosków, zapytań itp. Wszystkie kwestie z obsługą egzekucji komorniczej leżą po stronie naszej firmy. Klient otrzymuje informacje czytelną zrozumiałą (bez prawniczego żargonu), pomagamy i podpowiadamy najlepsze rozwiązania.

Polubowna

Windykacja polubowna Z naszego doświadczenia wynika, że szanse odzyskania długu maleją wraz z opóźnieniem podjęcia decyzji o przekazaniu długu do windykacji polubownej i podjęcia skutecznych działań. Zwykle powodem niezapłacenia faktury jest pogarszający się stan finansów dłużnika. Równocześnie ryzyko jego niewypłacalności wzrasta! W praktyce spotykamy się również z przypadkami, w których dłużnicy korzystając z furtek prawnych usiłują uniknąć płatności traktując zwłokę w płatności jako możliwość przygotowania się do późniejszej walki o niezapłacenie długu. Dlatego uczulamy naszych klientów, że opóźnienie płatności o 2-3 tygodni powinno być sygnałem alarmowym w przypadku każdego długu, niezależnie od obietnic dłużnika.

Windykacja

Faktoring

Specjalizacje:

  • Komornicza
  • Polubowna
  • Windykacja
  • Faktoring

O nas

Centrum Finansowo-Rozliczeniowe specjalizuje się w skutecznej windykacji należności na terenie całego kraju, każdego województwa. Prowadzimy również windykację międzynarodową w Unii Europejskiej. Oferujemy wywiady gospodarcze, pomoc w egzekucjach komorniczych. Gwarantujemy obsługę prawną naszych klientów w zakresie spraw gospodarczych. Nasz zespół pracuje z poświęceniem i wytrwałością, która w tej branży jest nieodzownym elementem sukcesu.