EGB Finanse Sp. z o.o. Bydgoszcz

Kontakt email, www
ul. Kraszewskiego 1 zobacz inne firmy z Kraszewskiego Bydgoszcz
Bydgoszcz ,

Pieczęć prewencyjna

Pieczęć prewencyjna Czy chcesz, żeby wystawiona faktura zawsze była pierwsza w kolejce do zapłaty u Twojego kontrahenta? Jeśli tak, najlepszym rozwiązaniem jest pieczęć prewencyjna. To sprawdzony i tani sposób motywujący kontrahentów do terminowego regulowania płatności. Na czym polega usługa? Pieczęcią, otrzymaną na określony w umowie czas od EGB Finanse, sygnujesz wystawiane przez siebie faktury, rachunki i inne dokumenty płatnicze. Treść pieczęci informuje w jasny i przejrzysty sposób Twojego kontrahenta o tym, że w przypadku braku płatności w terminie, jej odzyskaniem zajmie się wyspecjalizowana firma windykacyjna - EGB Finanse.

Monitoring płatności

Monitoring płatności Czy Twoja Firma ma pewność, że nowy klient zapłaci na czas? Już na samym początku współpracy warto dać kontrahentowi jasny sygnał, że terminowa spłata należności jest dla Ciebie szczególnie istotna, a ewentualne opóźnienie będzie skutkować działaniami profesjonalnej firmy windykacyjnej. Na czym polega usługa? W ramach usługi monitorujesz dotrzymywanie przez Twoich kontrahentów terminów regulowania zobowiązań. A zatem, korzystając z wybranych przez siebie narzędzi monitorujących (korespondencja elektroniczna, wiadomości tekstowe i głosowe SMS, rozmowa telefoniczna) przypominasz im o nadchodzącej dacie płatności. Wszystkie działania realizowane są w taki sposób, by utrzymać pozytywne relacje z Twoim kontrahentem. Twoje korzyści wynikające z monitorowania płatności poprawa płynności finansowej Twojej firmy, dzięki terminowemu spłacaniu zobowiązań przez kontrahentów umocnienie własnego wizerunku jako partnera biznesowego, dbającego o terminowość rozliczeń finansowych szansa na uniknięcie kosztów ewentualnych działań windykacyjnych w przyszłości utrzymanie dobrych relacji handlowych z klientami usprawnienie dyscypliny płatniczej kontrahentów, bowiem Twoje należności traktują oni priorytetowo

Zakup wierzytelności

Polubowna

Windykacja

Faktoring

Specjalizacje:

  • Pieczęć prewencyjna
  • Monitoring płatności
  • Zakup wierzytelności
  • Polubowna
  • Windykacja
  • Faktoring

O nas

Wystawiasz faktury z długim terminem płatności?
Skróć czas oczekiwania na pieniądze!
Ciesz się bieżącą płynnością finansową i rozwijaj z sukcesem swoją firmę

Sprzedaż faktur przed datą wymagalności to atrakcyjna alternatywa do usług faktoringowych, dająca szybki i łatwy dostęp do bieżącego finansowania.

Na czym to polega?
Rejestrujesz się bezpłatnie na platformie transakcyjno-finansowej www.EGBFinanse.pl, a następnie sprzedajesz faktury, w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie.

Dla kogo?
Oferta jest skierowana głównie do mikro i małych przedsiębiorców (także tych istniejących na rynku od niedawna), którzy z różnych powodów nie mogą korzystać z usług firm faktoringowych (np. mają obroty poniżej 500 tys. rocznie lub współpracują z kilkoma kontrahentami).

Jakie faktury można sprzedać?
Pakiety lub pojedyncze faktury, o wartości już od 700 zł, nawet 90 dni przed wyznaczoną przez Ciebie datą ich zapłaty.

Twoje korzyści ze sprzedaży faktur przed datą wymagalności:
  • zyskujesz dostęp do bieżącego finansowania - dopływ gotówki w chwili, w której tego potrzebujesz, pozwala Ci na realizację kolejnych projektów i pozyskiwanie nowych zleceń
  • pieniądze wpływają na Twoje konto od razu po wystawieniu faktury - możesz zaakceptować dłuższe terminy płatności za realizowane usługi
  • Dzięki przyspieszeniu obrotu gotówki w swojej firmie, możesz terminowo spłacać swoje zobowiązania

Dzięki platformie transakcyjno-finansowej www.EGBFinanse.pl możesz także zlecać działania monitorujące i windykacyjne w stosunku do swoich dłużników - samodzielnie kształtujesz proces windykacji i masz pełną kontrolę nad kosztami, które chcesz przeznaczyć na proces dochodzenia należności.