EuroOmega Odszkodowania

Kontakt email, www
ul. Kościuszki 6 p. 009 Radomsko
97-500 Radomsko , woj. Łódzkie
 • Dlaczego warto podpisać z nami umowę?
 • Pobieramy opłatę prowizyjną tylko za skuteczne działania windykacyjne
 • Oferujemy całe spektrum działań prewencyjnych
 • Działamy etycznie
 • Dbamy o interesy naszych klientów
 • Jesteśmy uczciwi - dłużnik dokonuje wpłat na konto naszego klienta
 • Jesteśmy profesjonalistami
 • Stosujemy innowacyjne metody odzyskiwania należności
 • Działamy w oparciu o wypracowane skuteczne procedury windykacyjne
 • Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
 • Zapewniamy klientom bezpośredni kontakt oraz bezpłatne porady prawne

Przedsądowa

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od opracowania skutecznego planu ściągania należności, za priorytet przyjmując minimalny czas oczekiwania wierzyciela na gotówkę. Stosujemy działania prewencyjne, dostosowane do specyfiki działalności klienta, które pozwalają nam osiągnąć najlepsze wyniki, a tym samym najmniejszą szkodliwość. Przygotowujemy niezbędne dokumenty zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym. Jednym z naszych zadań jest również prowadzenie tradycyjnej korespondencji pocztowej, elektronicznej oraz telefonicznej. W toku prowadzonej sprawy Klient ma stały dostęp do konsultacji prawnych, finansowych, na bieżąco jest także informowany o postępach w prowadzonej dla niego sprawie. Prowadzenie sprawy rozpoczynamy wzywając dłużnika do zapłaty- następnie optymalizujemy kolejne działania, by proces pozyskiwania należności był minimalny a klient oszczędzał swój czas i pieniądze!

Sądowa

Pieczęć prewencyjna

Pieczęć prewencyjna to sprawdzony, profesjonalny, a przede wszystkim atrakcyjny sposób skłaniający partnerów biznesowych i kontrahentów do terminowego regulowania płatności. Oznaczone odpowiednio faktury, umowy sprzedaży, wezwania, noty odsetkowe- informują o współpracy z firmą windykacyjną, a co się z tym wiąże- konsekwencjach płynących z nieopłacenia faktur czy opóźnień w płatnościach. Pieczęć prewencyjna to doskonały czynnik psychologiczny, motywujący i mobilizujący. Zapewne z pliku faktur, Klient w pierwszej kolejności zapłaci faktury wyróżnione czerwoną pieczęcią firmy windykacyjnej! Od Klienta zależy, które dokumenty chce oznaczyć pieczęcią prewencyjną z uwagi na przebieg dotychczasowej współpracy z kontrahentami chociażby ze względu na jej dalsze bezkonfliktowe podtrzymanie. Wykorzystanie pieczęci prewencyjnej najczęściej sprawdza się przy nawiązywaniu nowych kontaktów i umów z nowymi kontrahentami, którzy już na początku są informowani o konsekwencjach ewentualnych, nieterminowych płatności.

Monitoring płatności

Brak terminowych płatności poważnie może zaburzyć płynność finansową nawet najbardziej stabilnej na rynku firmy! Dlatego też: Zadbaj o skuteczny sposób spływu Twoich należności już dziś! Monitoring należności przeznaczony jest zarówno dla firm posiadających klientów indywidualnych jak również dla podmiotów gospodarczych prowadzących działalność Business-to-Business w Internecie Korzyści płynące z monitorowania wierzytelności:  uregulowanie terminowości spłat poprawa płynności finansowej polepszenie dyscypliny płatniczej gwarancja bezpieczeństwa i terminowych wpłat Oferowana przez nas usługa monitoringu należności pozwala na bieżąco kontrolować terminowość spłat należności. W przypadku opóźnień ze strony płatników podejmowane są kolejne działania, mające na celu skłonienie kontrahentów nie wywiązujących się ze swoich zobowiązań do terminowego regulowania opłat. Zakres usługi monitorowania należności: monitorowanie wpłat pisemne bądź uzgodnione we wcześniejszym porozumieniu ze zleceniodawcą wezwania do zapłaty telefony monitujące inne działania indywidualnie dostosowane do potrzeb naszych Klientów

Windykacja

Specjalizacje:

 • Przedsądowa
 • Sądowa
 • Pieczęć prewencyjna
 • Monitoring płatności
 • Windykacja

O nas

Nasza oferta skierowana jest do Ciebie jeżeli: jesteś poszkodowanym w wypadku doznałeś obrażeń ciała Twój samochód został uszkodzony albo skradziony nie otrzymałeś należnego odszkodowania zakład ubezpieczeń zaniżył Ci odszkodowanie posiadasz niezapłacone przez dłużników należności Twój kontrahent Ci nie zapłacił upłynęły Ci terminy płatności faktur naruszono Twoje prawa jako konsumenta Zadzwoń lub napisz do nas! Zajmiemy się Twoją sprawą natychmiast! EuroOmega ma już wieloletnie doświadczenie w branży windykacyjnej co ma bezpośrednie przełożenie na nieustannie powiększającą się grupę zadowolonych Klientów. Firma EuroOmega specjalizuje się w dochodzeniu należności oraz odszkodowań w imieniu Klientów na terenie całej Polski- dla nas najważniejszy jest zadowolony Klient- podkreśla właściciel Piotr Więzowski. EuroOmega oferuje usługi zarówno Klientom bezpośrednim jak i biznesowym, reprezentuje ich w postępowaniu przedsądowym i sądowym, a także w postępowaniu egzekucyjnym, (dodatkowo pomagamy ustalić majątek dłużnika). EuroOmega efektywnie odzyskuje odszkodowanie w pełni pokrywające szkodę poniesioną w wypadku, a w imieniu wierzycieli- należne im sumy pieniężne wraz z odsetkami oraz kosztami dochodzenia należności. Współpracujemy z prawnikami, radcami prawnymi, adwokatami, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują pełne wsparcie merytoryczne oraz fachową pomoc. Firma zajmuje się każdym roszczeniem od momentu jego zaistnienia aż do czasu gdy zwrot środków finansowych wpłynie na konto Klienta informując w toku sprawy o postępach w jej realizacji.