Forfaktor Sp. z o.o.

Kontakt email, www
ul. Chemiczna 6 Dąbrowa Górnicza zobacz inne firmy z Chemiczna Dąbrowa Górnicza
42-520 Dąbrowa Górnicza , woj. Śląskie

Sądowa

WINDYKACJA Odzyskamy dla Ciebie wymagalne wierzytelności od dłużników, a wynagrodzenie naliczymy tylko i wyłącznie od odzyskanych środków.

Zakup wierzytelności

WYKUP WIERZYTELNOŚCI Nabędziemy od Ciebie wymagalne, nieprzeterminowane, bezsporne wierzytelności. Staniemy się nowym wierzycielem, a Tobie w ustalonym terminie wypłacimy środki pomniejszone o nasze wynagrodzenie

Windykacja

Faktoring

Specjalizacje:

  • Sądowa
  • Zakup wierzytelności
  • Windykacja
  • Faktoring

O nas

Forfaktor Sp. z o.o. powstała w 2007 roku jako efekt sukcesów wieloletnich działań jej udziałowców na rynku usług finansowych. Zarówno Zarząd jak i pracownicy Spółki zaangażowani są w ciągły rozwój oferowanych przez nas usług. Wszystko to po to, aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. To co nas wyróżnia to przede wszystkim duża elastyczność usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta, którą gwarantujemy dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, skuteczności działań oraz poufności. Oferujemy szeroką gamę usług, a nasze ceny są konkurencyjne. Łączymy w naszej działalności rozległą wiedzę z wielu specjalistycznych dziedzin oraz branży. Wszystko w trosce o Klienta.   Od 30.03.2011 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych Kontrahentów i Klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych oraz uzyskanych osiągach.