getBACK

Kontakt email, www
ul. Powstańców Śląskich 2
53-333 Wrocław , woj. Dolnośląskie
Naszą ofertę kierujemy do wszystkich właścicieli pakietów wierzytelności – zarówno korporacyjnych, jak i masowych, którzy w krótkim czasie chcą odzyskać swoje pieniądze i skupić się na swojej podstawowej działalności. Naszymi klientami są m.in.: Banki, firmy telekomunikacyjne, towarzystwa ubezpieczeniowe, dostawcy mediów, spółdzielnie mieszkaniowe, operatorzy sieci telekomunikacyjnych, telefonii komórkowych, telewizji kablowej i cyfrowej, dostawcy usług internetowych. Co oferujemy? Szybkie i skuteczne rozwiązanie problemów finansowych Sprawną wycenę wierzytelności i niezwłoczny przelew środków na konto klienta Jasne zasady współpracy z Klientem Profesjonalną obsługę dłużników Odpowiednie zaplecze logistyczne i systemowe oraz doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników Skuteczność działań

Sądowa

Zakup wierzytelności

Polubowna

windykacja polubowna Naszym Klientom oferujemy szereg metod, dzięki którym odzyskujemy ich należności. Metoda polubowna to z reguły pierwszy krok, który podejmujemy w stosunku do osób zadłużonych. Polega na zainicjowaniu i nawiązaniu z dłużnikiem dialogu – to metoda opierająca się na ścisłej współpracy i podtrzymywaniu kontaktu. Aby działania były skuteczne, docieramy do dłużników różnymi kanałami – drogą telefoniczną (za co odpowiedzialne są Działy Call Center), drogą pocztową (Dział Windykacji Pisemnej) lub w sposób bezpośredni z udziałem doświadczonego zespołu negocjatorów terenowych, którzy działają na obszarze całego kraju. Podjęcie metody polubownej nie tylko pozwala odzyskać należności w dużo krótszym czasie, ale również eliminuje konieczność kierowania sprawy na drogę postępowania sądowego i egzekucyjnego. Co ważne, wszystkie działania związane z odzyskiwaniem należności, które prowadzimy w imieniu firmy nie rzutują na ich relację z Klientami.

Windykacja

Specjalizacje:

  • Sądowa
  • Zakup wierzytelności
  • Polubowna
  • Windykacja

O nas

nasza ofertaNaszą ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców świadczącychusługi masowe dla klienta detalicznego, przedsiębiorców, MiŚ orazB2B gdzie płatność za usługę dokonywana jest po jej dostarczeniu(post-paid). Przedsiębiorców, którzy mają problemyz odzyskaniem płatności od części swoich klientów, a chcąw krótkim czasie odzyskać pieniądze skupiając się na swojejpodstawowej działalności.Naszymi klientami są m.in.:Banki, firmy telekomunikacyjne, towarzystwa ubezpieczeniowe,dostawcy mediów, spółdzielnie mieszkaniowe, operatorzy siecitelekomunikacyjnych, telefonii komórkowych, telewizji kabloweji cyfrowej, dostawcy usług internetowych, firmy pożyczkowe.Co oferujemy?Szybkie i skuteczne odzyskanie zamrożonej gotówki.Sprawną wycenę portfeli wierzytelności i niezwłoczny przelewśrodków na konto Klienta.Jasne zasady współpracy z Klientem.Profesjonalną, zgodną z regułami sztuki obsługę dłużników.Odpowiednie zaplecze logistyczne i systemowe orazdoświadczonych, wykwalifikowanych pracowników.Skuteczność prowadzonych działań.