Gryf Inkasso

Kontakt email, www
ul. Pusta 5/9 Siedlce zobacz inne firmy z Pusta Siedlce
08-100 Siedlce , woj. Mazowieckie

Przedsądowa

WINDYKACJA PRZEDSĄDOWA Zdecydowana większość powierzanych nam spraw kończy się odzyskaniem pieniędzy bez angażowania Sądu. Nasi pracownicy przystępują do realizacji zlecenia natychmiast po jego podpisaniu. Rozmowy z dłużnikiem na tym etapie trwają od jednego do czterech tygodni.

Sądowa

POSTĘPOWANIE SĄDOWE W trakcie prowadzonych polubownych negocjacji z dłużnikiem, aby nie przedłużać procedury windykacyjnej kompletujemy wszelkie niezbędne dokumenty do sporządzenia i złożenia pozwu w Sądzie. Zaletą naszej firmy jest to, że wszystkie pozwy składamy do Sądu Rejonowego w Siedlcach, który w odróżnieniu od innych Sądów działa sprawnie i szybko, sprawy nie ciągną się miesiącami, a nawet latami zalegając na półkach sądowch. Przeciętny okres oczekiwania na wydanie Nakazu Zapłaty wynosi do półtora miesiąca.

Komornicza

EGZEKUCJA KOMORNICZA Po uzyskaniu prawomocnego nakazu zapłaty bezzwłocznie przekazujemy sprawę do egzekucji komorniczej. Jednak nasze działaniana tym się nie kończą  . Wspieramy egzekucję, przekazując komornikowi wszystkie zdobyte przez nas informacje co do majątku dłużnika i wszelkich możliwych źródeł, z których komornik mógłby zaspokoić roszczenia. Na bieżąco monitujemy działania komornika poprzez wgląd w akta postępowania egzekucyjnego. W uzasadnionych przypadkach dokonujemy rozszerzenia wniosku egzekucyjnego.

Pieczęć prewencyjna

Jest to doskonałe narzędzie dyscyplinujące kontrahentów do terminowych spłat zobowiązań. Sygnowanie dokumentów znakiem firmy Gryf Inkasso, która jest rozpoznawalna na rynku, gwarantuje silne działanie prewencyjne tego narzędzia. W przypadku przekazywania nam dokumentów sygnowanych naszą pieczęcią istnieje możliwość rabatu na windykację należności. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, a korzystasz jeszcze z usług innej firmy windykacyjnej, nic nie szkodzi! Prześlij nam swoją umowę, a my, zawierając z Tobą nową, przedłużymy ją bezpłatnie o czas umowy z dotychczasowym windykatorem. Co więcej, nie musisz zrywać umowy ze swoją firmą windykacyjną – możesz swobodnie korzystać z dwóch pieczęci jednocześnie! Przykładowo: Twoja umowa z obecną firmą jest ważna jeszcze pół roku. Podpisz z nami nową umowę, a przez pierwsze pół roku – do czasu, aż zakończysz współpracę z dotychczasowym windykatorem – będziesz mógł korzystać z dwóch pieczęci. Po zakończeniu trwania tamtej umowy możesz korzystać jeszcze przez cały rok z naszych usług!

Monitoring płatności

NADZÓR NAD SPŁATAMI Zawsze dbamy o jak najkorzystniejszy tryb dokonywania spłaty, czyli do najszybszego zwrotu całej sumy. W uzasadnionych przypadkach rozkładamy płatność na raty. Nadzorujemy terminowość rat, interweniując w wypadku opóźnień.

Windykacja

Specjalizacje:

  • Przedsądowa
  • Sądowa
  • Komornicza
  • Pieczęć prewencyjna
  • Monitoring płatności
  • Windykacja

O nas

Firma Gryf Inkasso powstała w 2002 roku w Siedlcach. Od początku głównym celem naszej działalności jest pomoc jednostkom gospodarczym w zakresie odzyskiwania wierzytelności. Dzięki specjalizacji firmy tylko w tej dziedzinie oraz postawienia na jakość, a nie na ilość prowadzonych spraw,  jesteśmy w stanie osiągnąć wysoki procent odzyskanych należności. Podczas realizacji naszych działań rzetelnie i na bieżąco informujemy o postępach w sprawie. Każda przekazana nam sprawa traktowana jest indywidualnie i obsługiwana przez pracownika z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Bezpośredni nadzór nad postępowaniem windykacyjnym zlecany jest również radcom prawnym - bez dodatkowych kosztów. Wysoko cenimy zaufanie naszych Klientów, 67% nowych firm trafia do nas z polecenia obecnych klientów firmy.