HADES Agencja Windykacji Sp. z o.o.

Kontakt email, www
KAPITAŁ ZAKŁADOWY 1 zobacz inne firmy z Piastowska Legnica
59-300 Lubin , woj. Dolnośląskie

Sądowa

postępowaniu sądowym

Komornicza

komorniczym

Monitoring płatności

Monitoring należności Usługa ta polega na aktywnym zapobieganiu należności przeterminowanych. Wykorzystujemy różne dostępne techniki w celu nakłonienia Dłużnika do terminowego regulowania zobowiązań wobec wierzyciela. Stały kontakt z Dłużnikiem oraz szybka interwencja w przypadku nieterminowych zapłat wpływają na Dłużnika psychologicznie i uświadamiają jemu ścisłą kontrolę zadłużenia. Ogólne warunki usługi monitoringu należności negocjujemy indywidualnie i zależą one od: • branży w jakiej działa dłużnik, • ilości faktur w miesiącu przekazanych do monitoringu, • wielkości kwoty monitoringu na dłużnika w skali miesiąca.

Zakup wierzytelności

Polubowna

Windykacja Należności Usługę windykacji należności proponujemy naszym klientom w przypadku należności trudno ściągalnych oraz w przypadku umów z zakazem cesji, bez możliwości zgody na sprzedaż wierzytelności. Polega na polubownym lub sądowym dochodzeniu roszczeń od dłużnika. Dzięki utartej ścieżce, zarówno w postępowaniu sądowym jak i komorniczym proponujemy naszym klientom krótki i konkurencyjny czas realizacji umowy. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych przed odzyskaniem należności od dłużnika, wobec czego wierzyciel nie ponosi żadnych kosztów przed wyegzekwowaniem należności. Zapłatę za usługę, w formie prowizji, pobieramy po ostatecznym rozliczeniu zrealizowanej umowy. Działania jakie prowadzi Hades Finanse Sp. z o. o. w Lubinie względem dłużników są zgodne z przepisami prawa. Stosujemy różne kombinacje metod odzyskiwania należności, w zależności od złożoności sprawy.

Windykacja

Specjalizacje:

  • Sądowa
  • Komornicza
  • Monitoring płatności
  • Zakup wierzytelności
  • Polubowna
  • Windykacja

O nas

Skontaktuj się z Nami, nasi specjaliścipomogą Ci w odzyskaniu należności.Skontaktuj się z Nami, nasi specjaliścipomogą Ci w zachowaniu płynności finansowej.Skontaktuj się z Nami, nasi specjaliścipomogą Ci w odzyskaniu zadłużeń.Współpracujemy z Kancelarią AdwokackąWłodzimierz J. KucharczykUl. Piastowska 54 m. 259-220 Legnicatel./fax. 76 724 84 84www.kancelarieadwokackie.com.plCharakteryzuje nas szybkie i skuteczne ściąganie należności, aświadczone przez nas na wysokim poziomie usługi sprawiają, iżjesteśmy partnerem godnym zaufania.Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w zakresie usługfinansowych dla biznesu. Specjalizujemy się przede wszystkim wwindykacji należności, monitoringu spłat należności oraz obrociewierzytelnościami.Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów, którzy poprzez ciągłedoskonalenie i podnoszenie swoich kwalifikacji, pomogą wrozwiązaniu Państwa problemów.Priorytetem naszej działalności jest wspieranie przedsiębiorczościi poprawa płynności finansowej naszych kontrahentów.