Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy

Kontakt email, www
Ludwika Waryńskiego 2
45-047 Opole , woj. Opolskie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży świadczymy usługi nie tylko osobom fizycznym, lecz także i podmiotom gospodarczym. Nasz rozwój spowodowany jest ciągłym napływam coraz to nowych spraw.

Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz doradztwo w niemal wszystkich dziedzinach prawa. Do każdej obsługi prawnej podchodzimy w sposób indywidualny, mając na uwadze jedynie dobro Klientów, co poświadczają liczne rekomendacje zarówno od Klientów indywidualnych jak i dużych przedsiębiorstw.

W ofercie kancelarii znajdą Państwo między innymi usługę dochodzenia należności, prowadzenia spraw rozwodowych, postępowania w kierunku przyznania spadku oraz wiele innych czynności

Szczegóły oferty tutaj!

O nas

Nasza historia

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy prowadzi działalność w formie spółki partnerskiej i wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 62633.

Kancelaria została założona 22 listopada 2001 roku w Opolu przez radcę prawnego Romana Jarosińskiego i adwokata Przemysława Kulińskiego. Na przestrzeni lat wzbogacała się ona o kolejnych specjalistów działających w obszarze różnych dziedzin prawa, którzy wraz z założycielami stworzyli zespół profesjonalistów, świadczący usługi na najwyższym poziomie.

Nasza działalność

Fakt, iż Kancelaria świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej od kilkunastu lat, pozwolił na umocnienie jej pozycji na rynku lokalnym oraz na zdobycie zaufania szerokiego grona klientów. Sukces ten jest wynikiem wspólnego wysiłku zespołu, stawiania sobie coraz wyższych celów oraz ciągłego poszerzania oferty świadczonych usług w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów.

Kancelaria świadczy usługi prawne osobom fizycznym, wszelkim podmiotom gospodarczym, jednostkom sektora publicznego oraz organizacjom pozarządowym na terenie całego kraju, współpracując z prawnikami ze wszystkich województw.

Pracownicy Kancelarii służą wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą z różnych dziedzin prawa. Każda obsługa prawna świadczona przez Kancelarię poprzedzana jest dogłębną analizą problemu prawnego klienta. Indywidualny zakres oferty dostosowywany jest do klienta każdorazowo, w celu zaspokojenia jego potrzeb i oczekiwań w danej sytuacji prawnej.

Zespół

Kancelarię tworzy dynamiczny i kreatywny zespół prawników. Głównymi atutami, które go cechują, to przede wszystkim pasja do wykonywanego zawodu, bogata wiedza z zakresu różnych dziedzin prawa, doskonała orientacja w obowiązujących regulacjach prawnych oraz silne zaangażowanie w realizowane projekty. Zespół kancelarii tworzą osoby, które doskonale potrafią wyczuć potrzeby klientów i zawsze dostosowują do nich swoje działania, spełniając tym samym indywidualne wymagania klientów.