Kancelaria Ultimatum

Kontakt email, www
ul.Marszałkowska 100/102 zobacz inne firmy z Błońska , Podkowa Leśna
00-999 , woj. Mazowieckie
  • - Czytelna umowa i jasne zasady współpracy.
  • - Nie pobieramy opłat za analizę i przyjęcie sprawy.
  • - Nie pobieramy opłat za obsługę spraw aktualnych i przedawnionych - porównaj nas z innymi.
  • - Żadnych ukrytych kosztów.

Przedsądowa

Kancelaria podejmuje działania windykacyjne mające na celu zmobilizowanie dłużnika do uregulowania należności i uniknięcia konsekwencji prawno - finansowych. Kancelaria w porozumieniu z wierzycielem może negocjować możliwość spłaty ratalnej. Jednocześnie zadłużenie jest publikowane w Biurze Informacji Gospodarczej, informatorach branżowych, giełdach wierzytelności i innych rejestrach gospodarczych. Przygotowywany jest kompleksowy wywiad gospodarczy, który pozwoli ustalić jego kondycję finansową i majątek, a także inne informacje o funkcjonowaniu dłużnika, które stanowić będą niezbędne atuty w dalszej windykacji należności.

Sądowa

Postępowanie sądowe Przed wszczeciem postepowania sadowego analizujemy kazdy przypadek i dobieramy najskuteczniejszą drogę dochodzenia należności (e-sad, pelnomocnik). Kierujemy na drogę postępowania sądowego w oparciu o kodeks cywilny, karny lub prawo upadłościowe.

Komornicza

Postępowanie egzekucyjne, egzekucja komornicza Samo przesłanie sprawy do postępowania komorniczego także może nie przynieść pożądanego efektu. Nasza Kancelaria wspomaga egzekucję komorniczą (komornik z nami wspólpracujacy) i monitoruje jej przebieg oraz w ramach wywiadu gospodarczego szukamy majatku dłuznika i wskazujemy komornikowi jego skladniki.

Zakup wierzytelności

Polubowna

Windykacja miękka jest stosowana w stosunku do dłużników wykazujacych dobrą wolę, chęć współpracy, nie unikających kontaktu z wierzycielem. Dłużnicy Ci zazwyczaj znalezli się okresowo w położeniu nie umozliwiającym im na terminowe regulowanie zobowiązań jednak podejmują mediacje i w naszych działaniach skupiamy się na zapłacie przy zachowaniu dalszej współpracy z kontrahentem.

Windykacja

Windykacja przedegzekucyjna Ten etap obejmuje działania w zakresie windykacji polubownej realizowane po otrzymaniu wyroku lub nakazu sądowego. Jest to etap próby, powtórnej polubownej windykacji należności. W oparciu o posiadany wywiad gospodarczy negocjujemy warunki uregulowania należności, nadzorujemy ich spłatę, ale również gromadzimy niezbędne dokumenty, aby skierować sprawę do egzekucji komorniczej.

Specjalizacje:

  • Przedsądowa
  • Sądowa
  • Komornicza
  • Zakup wierzytelności
  • Polubowna
  • Windykacja

O nas

Skutecznie, profesjonalnie odzyskamy Twoje należności, całość kosztów ponosi dłużnik. Standardowy okres windykacji polubownej (sprawdzenie dłużnika, negocjacje, upublicznienie długu, wpis do BIG/KRD, giełde wierzytelności, inne) trwa do 14 dni, po tym terminie kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego. W szczególnie trudnych sprawach przeprowadzamy windykację twardą. Minimalizujemy Państwa koszty i czas działając poprzez Elektroniczne Postepowanie Upominawcze, reprezentujemy Państwa na każdym etapie postępowania, współpracujemy z Kancelarią Prawną oraz starannie wybranym Komornikiem.