Konsyliar Wojciech Piątek Doradztwo prawne i gospodarcze

Kontakt email, www
ul. Morgowska 1G Mysłowice
41-400 Mysłowice , woj. Śląskie
  • Mało co jest w stanie tak znacząco pogorszyć kondycję finansową przedsiębiorstwa jak niesłowni kontrahenci. Konsyliar potrafi skutecznie i szybko odzyskiwać długi przy jednoczesnym zachowaniu zasad etycznych.
  • Działania w głównej mierze opierają się na negocjacjach z dłużnikami, dzięki czemu dużą część spraw udaje się załatwić w sposób polubowny.
  • Oferta obejmuje między innymi działania na etapie polubownym, sądowym i egzekucyjnym. W przypadku działań windykacyjnych został zastosowany bardzo elastyczny cennik, który dopasowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje również możliwość zakupu wierzytelności. Konsyliar przyjmuje do windykacji, także wierzytelności przedawnione i po bezskutecznej egzekucji komorniczej. Dzięki współpracy z kancelarią radcy prawnego istnieje możliwość reprezentowania Państwa na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Sądowa

Polubowna

Windykacja

Specjalizacje:

  • Sądowa
  • Polubowna
  • Windykacja

O nas

Mam nadzieję, że uda się tu znaleźć usługi, które Państwa zainteresują. Pragnę aby oferta prowadzonej przeze mnie działalności odpowiadała zarówno Państwa potrzebom jak i wyobrażeniu o profesjonalnie wykonanych usługach dlatego jestem otwarty na różne sugestie i propozycje, za które z góry dziękuję. Wyrażam również głęboką nadzieję, iż fakt odwiedzenia strony internetowej konsyliar.pl zapoczątkuje długoletnią i udaną współpracę.