POCO POMORSKIE CENTRUM ODDŁUŻENIOWE

Kontakt email, www
ul. Smoluchowskiego 7/33 zobacz inne firmy z Smoluchowskiego
80-214 Gdańsk , woj. Pomorskie
POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe z siedzibą w Gdańsku powstało z myślą o pomocy Klientom, którzy borykają się z problemami wszelkiego rodzaju długów finansowych, a w szczególności kredytów i pożyczek bankowych. Obawa przed instytucjami finansowymi, nieczytelność zapisów umownych, jak również brak wiedzy w zakresie procedur, na podstawie których działają takie instytucje, zazwyczaj stawia Klienta w niezręcznej sytuacji, na tzw. straconej pozycji. Z nami możesz zapomnieć o podobnych problemach, bowiem posiadamy specjalistyczną wiedzę w zakresie bankowości, finansów i prawa, nabytą w drodze wieloletniej praktyki managerskiej w różnych instytucjach finansowych, a w szczególności największych bankach w Polsce. Zajmujemy się kompleksową obsługą zarówno Klientów detalicznych jak i przedsiębiorców w zakresie oddłużania i restrukturyzacji ich zobowiązań finansowych, jak również fachowego doradztwa i porad finansowych. Podejmujemy się spraw zarówno czynnych (tj. będących w normalnej obsłudze), jak i przeterminowanych, w tym także znajdujących się na etapie egzekucji komorniczej, powierzonych firmom outsourcingowym (zewnętrznym) i sprzedanych przez banki do funduszy sekurytyzacyjnych. Każdą sprawę rozpatrujemy i analizujemy w sposób indywidualny, ze szczególną uwagą i poświęceniem. Co jest istotne to nasz Klient sam decyduje o sposobie i zakresie współpracy tj: 1. Czy nasza firma ma go reprezentować przed wierzycielem na podstawie udzielonego pełnomocnictwa? 2. Czy też nasze usługi mają ograniczyć się do przygotowania niezbędnej (profesjonalnej) dokumentacji i pism, celem prowadzenia przez Klienta we własnym imieniu skutecznych negocjacji i mediacji z wierzycielem? przy czym w obu przypadkach gwarantujemy pełną opiekę, pomoc i ochronę jego praw przed wierzycielem, przy zachowaniu dobrych praktyk i należytych standardów, z jednoczesnym poszanowaniem zasad etyki zawodowej. Pomagamy również w sprawach bardzo zaawansowanych tj. na etapie sądowym i/lub egzekucji sądowej i administracyjnej, opracowując dla Klienta stosowne pisma procesowe, zapewniając w całym postępowaniu fachową opiekę prawną w dbałości o jego pozytywne rozstrzygnięcie. Serdecznie zapraszamy,POCO Pomorskie Centrum Oddłużeniowe (58) 352-61-38 660-771-505 e-mail: Wyślij e-mail http://www.epoco.pl

Komornicza

Restrukturyzacja zadłużenia

Windykacja

Antywindykacja

Specjalizacje:

  • Komornicza
  • Restrukturyzacja zadłużenia
  • Windykacja
  • Antywindykacja

O nas

  • Przeprowadzamy oddłużenie osób fizycznych, oraz oddłużanie przedsiębiorstw z wszelkiego rodzaju zobowiązań finansowych. Specjalizujemy się w sprawach bankowych, SKOK, jak również administracyjnych.
  • Nasze motto 'i POCO mieć długi?' wyznacza nadrzędny cel niesienia pomocy ludziom, borykającym się z problemami spłaty kredytów i pożyczek, czy też zaległości podatkowych lub składek ZUS i wpadli w tzw. 'Spiralę Zadłużenia'.