Pol Finanse Damian Procajło

Kontakt email, www
Święta Katarzyna /k. Wrocławia ul.Żernicka 1 lok 11
55-010 Święta Katarzyna , woj. Dolnośląskie

Ustalenia majątkowe

Wywiad gospodarczy        Wiedza o kontrahencie (również tym potencjalnym) bądź dłużniku dotycząca jego wiarygodności finansowej pomaga zapobiegać powstawaniu ewentualnych zaległości w płatnościach. Jednocześnie stanowi cenne źródło informacji przydatnych przy odzyskiwaniu już powstałych wierzytelności.    Naszym Klientom w ramach umowy o współpracy gwarantujemy: ·   analizę ofert sprzedaży wierzytelności, w których kontrahent funkcjonuje jako zobowiązany do zapłaty w największych w Polsce giełdach wierzytelności ·     dane z Biur Informacji Gospodarczej ·   udostępnianie wypisów wszystkich podmiotów wpisanych do Krajowego Rejestru Sądowego.    ·  informacje z baz  Pol-Finanse obejmujące takie dane jak: obrót kontrahenta i zatrudnienie.   Korzyści ·  minimalizowanie ryzyka związanego z podejmowaniem współpracy z nowymi partnerami przy sprzedaży usług i produktów z wydłużonym terminem płatności,  ·     uzyskanie przewagi nad konkurencją w danej branży poprzez eliminację współpracy z niewypłacalnymi lub nieuczciwymi kooperantami   Informacje udzielane są za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zakup wierzytelności

Zakup wierzytelności Chcielibyście Państwo polepszyć swoją płynność finansową?   Jesteśmy gotowi pomóc w realizacji tych zamierzeń.   Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z obrotem wierzytelnościami. Weryfikujemy wartość wierzytelności, następnie je kupujemy bądź też pełnimy funkcję pośrednika w ich sprzedaży. Roztropnie nimi dysponując, doprowadzamy do zawarcia korzystnych dla Państwa transakcji i pozbycia się obciążenia.   Korzystając z naszej w pełni profesjonalnej bazy danych oraz bazy informacji gospodarczej, możemy przedsięwziąć kroki zmierzające do sprzedaży Państwa należności.   Każdą transakcję obsługujemy kompleksowo, zarówno pod kątem prawnym, jak i podatkowym, dzięki czemu unikają Państwo narażenia się na dodatkowe koszty. Skorzystanie z naszego pośrednictwa oznacza dla Państwa również kolejny zysk - zwolnienie takiej transakcji z opłaty skarbowej.

Windykacja

Specjalizacje:

  • Ustalenia majątkowe
  • Zakup wierzytelności
  • Windykacja

O nas

Witamy Grupa Pol-Finanse od 2001 roku specjalizuje się w zarządzaniu wierzytelnościami. W ciągu ośmiu lat naszej obecności na rynku windykacyjnym wypracowaliśmy całkowicie autorskie, unikalne metody, wspomagające zarówno sam proces windykacji, jak i zarządzanie portfelami wierzytelności. W efekcie od lat plasujemy się w szeregu najskuteczniejszych firm zajmujących się obrotem wierzytelnościami  w kraju. Od początku istnienia we Wrocławiu – kolebce firm z sektora finansowego - stale odnotowujemy dynamiczny rozwój, znajdujący swe odzwierciedlenie w powiększającym się gronie klientów, którzy nam zaufali. Przekazując sprawy w nasze ręce, mogą Państwo być pewni zarówno rzetelności, jak i skuteczności naszego działania. Gwarantujemy Państwu pełną wiedzę o czynnościach, jakie podejmujemy, ich całkowitą zgodność z prawem, nowatorstwo rozwiązań, bezpieczeństwo, a przede wszystkim – efektywność. Niewątpliwy sukces zawdzięczamy wyspecjalizowanej i profesjonalnej kadrze. Nasz zespół to ludzie potrafiący w pełni zaangażować się w podejmowane działania, dysponujący bogatym doświadczeniem oraz doskonałą znajomością ekonomicznych i prawnych uwarunkowań działalności gospodarczej. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, przedstawionych szczegółowo w ofercie. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, kompetentni, mobilni i otwarci na oczekiwania.