Pretorius

Kontakt email, www
Kielce ul. Zagnańska 61 zobacz inne firmy z Kielce Zagnańska
25-524 Kielce , woj. Świętokrzyskie

Pieczęć prewencyjna

To narzędzie windykacyjne pozwala na dyscyplinowanie kontrahentów do regulowania terminie zapłaty należności oraz wskazuje sankcje za opóźnienia w płatnościach. Odbicie pieczątki na dokumentach potwierdzających wierzytelności lub stanowiących wezwania do zapłaty ostrzega kontrahentów Klienta, że w przypadku zwłoki w zapłacie należności zlecenie jej odzyskania zostanie skierowane do firmy windykacyjnej.

Monitoring płatności

W ramach usług proponowanych przez naszą firmę oferujemy możliwość monitoringu należności przed upływem terminu płatności. Podstawowym środkiem działania w takiej sytuacji jest kontakt telefoniczny z kontrahentem, którego celem jest przypomnienie o zbliżającym się terminie zapłaty należności oraz uzyskanie informacji czy zapłata zostanie dokonana terminowo. Podjęcie tego typu działań pozwala na zmniejszenie zatorów płatniczych naszego Zleceniodawcy. W przypadku odmowy dokonania zapłaty ustalamy przyczyny opóźnienia płatności oraz ostateczny termin i sposób dokonania wpłat

Windykacja

Istotnym elementem naszej przewagi konkurencyjnej w branży jest ogólnopolska sieć profesjonalnych windykatorów terenowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom usługę windykacji polubownej na bardzo wysokim poziomie. Zasięg działania – cała Polska. Możliwy czas dotarcia do dłużnika – 12 godzin. Na zlecenie naszych Klientów wykonujemy windykację: polubowną, sądową, posądową, pokomorniczą.

Specjalizacje:

  • Pieczęć prewencyjna
  • Monitoring płatności
  • Windykacja

O nas

Naszym celem jest poprawa dyscypliny płatności w Polsce poprzez kreowanie standardów dobrych praktyk biznesowych. Działając profesjonalnie i w oparciu o doświadczenie zapewniamy bezpieczeństwo finansowe naszym kontrahentom. Świadczymy usługi wysokiej jakości na terenie całego kraju.