Śląska Grupa Kapitałowa-Mysłowice

Kontakt email, www
Mysłowice ul. Brzezińska 54 zobacz inne firmy z Mysłowice Brzezińska
41-404 Mysłowice , woj. Śląskie

Pieczęć prewencyjna

Pieczęć prewencyjna jest przeznaczona dla firm, które chcą w wygodny i skuteczny sposób zdyscyplinować swoich kontrahentów do płatności w terminie. Posiadacz pieczęci prewencyjnej sam decyduje, kiedy, w stosunku do kogo i na jakich dokumentach handlowych używać będzie pieczęci. Dzięki zastosowaniu pieczęci niskim kosztem można zabezpieczyć się przed lekceważeniem przez kontrahentów terminów płatności.

Monitoring płatności

Monitoring płatności to jedno z najtańszych i najbardziej skutecznych narzędzi szybkiej poprawy spływu należności. Usługa monitoringu pozwala z jednej strony łagodnie przypominać klientom o płatnościach, a z drugiej strony wykryć sprawy nadające się do windykacji w optymalnym momencie.

Windykacja

Faktoring

Specjalizacje:

  • Pieczęć prewencyjna
  • Monitoring płatności
  • Windykacja
  • Faktoring

O nas

Lubimy naszą pracę co w połączeniu z posiadaną wiedzą zapewnia wysokiej jakości usługi mające spełniać Twoje wymagania i potrzeby. Nie posiadamy olbrzymiego biura, którego koszty opłacaliby nasi klienci, dlatego Ty masz usługę na wysokim poziomie po znacznie niższych kosztach. Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego powierzone nam sprawy realizujemy kompleksowo wraz z dedykowaną do współpracy kancelarią prawną. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, kompetentni, mobilni i otwarci na oczekiwania. Sprawdź jak się z nami współpracuje!!!